سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


51 نفر آنلاين


استخدام وزارت صنایع و معادن سال ۹۴ (اشتغال ۶ هزار نفر)   بازديد : 1960 |  1394-10-26

استخدام وزارت صنایع و معادن سال ۹۴ (اشتغال ۶ هزار نفر)

خبر ۲۶ دی ۹۴ – اشتغال ۶ هزار نفری در صنعت روی زنجان

خبرگزاری فارس : رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران تعداد واحدهای صنعتی روی را در استان زنجان ۴۷ واحد اعلام کرد و گفت: این واحدها با دامنه اشتغال ۶ هزار نفری فعالیت می‌کنند.
یوسف مرادلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان نزدیکی و همدلی را از رموز موفقیت در همه امور دانست و اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره با رصد دقیق امور آن‌ها را تذکر می‌دهند که این اقدام، در مورد اندک دوری‌های موجود در بین مردم و مسئولان انجام شد.
وی اعتماد بیشتر دولتمردان به بخش خصوصی را خواستار شد و اضافه کرد: همراهی مردم با دولت و بالعکس می‌تواند پیشبرد امور را تسهیل کند.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران با تاکید بر اینکه دولت و ملت باید به مانند یک تیم عمل کنند، تصریح کرد: مردم یک کشور در واقع به مانند تکه‌های یک پازل هستند و هر کدام باید در حیطه مسئولیت خود فعالیت کنند.
مرادلو با نامطلوب توصیف کردن وضعیت صنعت استان زنجان افزود: علاوه بر مشکلات داخلی فعالیت‌های صنعتی، معضلات ناشی از تحریم شامل روان نبودن گردش مالی، افت قیمت جهانی روی هم دامنگیر فعالان این صنعت شده است.
وی به نصف شدن قیمت جهانی روی طی یک سال گذشته اشاره و تاکید کرد: افزایش هزینه‌های ناشی از روان نبودن نقل و انتقال پول‌های ناشی از صادرات از دیگر مشکلات این صنعت است.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران، صنعت روی را صادر کننده اعلام کرد و افزود: فعالان این صنعت طی این سال‌ها با وجود تحریم‌ها توانسته‌اند فعالیت خود را انجام دهند، ولی برای بهبود امور همچنان باید منتظر آینده بود.
مرادلو تعداد واحدهای صنعتی روی را در استان زنجان ۴۷ واحد اعلام کرد و ادامه داد: این واحدها با دامنه اشتغال ۶ هزاری نفری در دو طیف فراورده‌های روی و تولید شمش فعالیت می‌کنند.
وی شفافیت را انتظار فعالان صنعتی از دولت عنوان و تاکید کرد: واگذاری امور به فعالان این عرصه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری از دیگر درخواست‌ها از دولت است.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران راهنمایی و ارشاد را از وظایف دولت در مواقعی که بخش خصوصی مشکلاتی را در اداره امور خود دارند از مسائل مد نظر دانست و افزود: دولت در امور تخصصی باید نقش ارشادی، نظارتی و حاکمیتی داشته باشد چرا که دخالت مستقیم همواره مشکل ساز بوده است.
مرادلو در پاسخ به سئوالی در مورد تعدیل نیرو در واحدهای صنعت روی استان گفت: اگر روال به همین ترتیب پیش برود این اتفاق به طور حتم روی خواهد داد.
وی با تاکید بر تاثیرگذاری رکود در وضعیت نامطلوب صنعت روی ابراز کرد: تاثیرگذاری کاهش قیمت جهانی بیشترین تاثیر را در موقعیت کنونی بر این صنعت گذاشته است.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران تحرکات و افکار سیاسی، تغییر سیاست‌ها در کشورهای تاثیرگذار در این صنعت از جمله چین و هند و دیگر کشورهای مهم از عوامل تاثیرگذار بر بازار صنعت روی است که در حال حاضر چنین اتفاقی افتاده و قیمت‌ها به شدت افت کرده است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام وزارت صنایع و معادن , اشتغال ۶ هزار نفری در صنعت روی زنجان
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت