سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


استخدام در کمیته امداد خراسان‌شمالی   بازديد : 1643 |  1394-11-03

استخدام در کمیته امداد خراسان‌شمالی

براساس نقل از خبرگزاری شبستان: به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد و به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی؛  عباس اهرابی اظهار کرد: همزمان با دهه فجر یک هزار و ۱۱۹ طرح اشتغالزایی برای مددجویان این نهاد در استان افتتاح خواهد شد.

اهرابی بیان کرد: به منظور بهره برداری از این تعداد طرح اشتغالزایی در استان،  ۱۲۶ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: از مجموع طرح‌های اشتغال استان ۵۷۹ مورد در حوزه دامپروری، ۳۷۱ مورد حوزه خدمات، ۵۴ مورد در صنایع دستی، ۶۵ طرح کشاورزی و ۵۰ مورد نیز در بخش صنعت به بهره برداری می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی خاطرنشان کرد: ۵۴ واحد مسکن روستایی با ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی و ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض کمیته امداد نیز همزمان با دهه فجر سال جاری افتتاح می‌شود.

اهرابی یادآورشد: بهره برداری از ۴۱ واحد مسکن شهری برای مددجویان کمیته امداد نیز در ایام الله دهه فجر در دستور کار قرار دارد.

وی همچنین از اهدای تسهیلات کارگشایی و اشتغالزایی در این ایام مبارک خبر داد و افزود: برنامه هایی همچون  مسابقات قرآنی و حلقه های معرفت با موضوعات قرآنی و انقلابی، برنامه های تبلیغی و ترویجی و مسابقات مقاله نویسی با موضوعات مختلف در کانونهای فرهنگی و تربیتی نیز اجرا می شود.

وی تصریح کرد: سرکشی و بررسی مشکلات خانواده بیماران و ایتام، برگزاری همایش با حضور دانش آموزان و دانشجویان از دیگر برنامه های اجرایی دهه فجر است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام کمیته امداد خراسان‌شمالی , استخدام در کمیته امداد خراسان‌شمالی
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت