سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


51 نفر آنلاين


استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 1745 |  1394-11-20

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴ (خبر جدید)

خبر ۲۰ بهمن ۹۴ – ارائه طرح برای ایجاد یک‌میلیون شغل در سال ۹۵ به مجلس

بر اساس خبرگزاری فارس : طرحی به مجلس ارائه شده است که با به انجام رسیدن آن یک‌میلیون شغل در سال ۹۵ ایجاد می‌شود و ما امیدواریم که با بررسی‌های مجلس هر چه زودتر به مرحله عملیاتی این طرح بزرگ برسیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ابوالحسن فیروزآبادی صبح امروز در آیین افتتاح مجموعه‌های فرهنگی ورزشی کارگران اصفهان ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: این روزها یادآور روزهایی است که با گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز روحیه‌ها و فداکاری‌های انقلاب با استدلال‌های عقلی برای ما روشن نیست و تنها می‌توان گفت: انقلاب اسلامی انفجار بود که با کمک‌های الهی به ثمر رسید.
وی افزود: مبدأ و منشأ انقلاب عنایت الهی بود که در ملت وجود داشت و همه مردم با فداکاری‌های خود در به ثمر رسیدن انقلاب مشارکت داشتند و انقلابی به وجود آمد که در طول تاریخ بشریت به وقوع نپیوسته است.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بیان کرد: آنچه که مردم ایران را یکپارچه در کنار یکدیگر نگه داشته است و با وجود همه این مشکلات کشور از انقلاب حمایت می‌کنند دمیده شدن روح انقلابی و پاسداری از خون شهیدان ایران اسلامی می باشد.
فیروزآبادی ضمن اشاره به اینکه سال ۹۴ سال به ثمر رسیدن برجام بود مطرح کرد: با به انجام رسیدن برجام جهانیان پذیرفتند که ایران در باشگاه هسته‌ای جهانی عضو باشد و یکی از تولیدکنندگان سوخت هسته‌ای شود و بعد از برجام کسانی که روابط خود را با ایران قطع کرده بودند همگی صف کشیده تا با مسئولان ایرانی دیدار نمایند که این موضوع از برکات انقلاب و رهبری ولایت فقیه است.
وی ادامه داد: در پسابرجام بحث‌های بسیاری در جامعه برای حل مشکلات معیشتی مردم به وجود آمد که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات اجتماعی که بیکاری تحصیل‌کردگان دانشگاهی است پرداخته شد.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: طرحی به مجلس ارائه شده است که با به انجام رسیدن آن یک میلیون شغل در سال ۹۵ ایجاد می‌شود و ما امیدواریم که با بررسی‌های مجلس هر چه زودتر به مرحله عملیاتی این طرح بزرگ برسیم.
فیروز ابادی در پایان خاطر نشان کرد: در حوزه ورزش کارگری در سال ۹۴ موفقیت‌هایی داشتیم و فدراسیون ورزش کارگری کشور به عضویت رسمی فدراسیون جهانی درآمد و تاکنون ۲۳۰ سالن ورزشی کارگری در کل کشور داریم که برنامه‌ریزی برای افزایش آن در حال انجام است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال ۹۴ , ارائه طرح برای ایجاد یک‌میلیون شغل در سال ۹۵ به مجلس
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت