سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال ۹۴ (خبر جدید)   بازديد : 1887 |  1394-12-15

استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال ۹۴ (خبر جدید)

خبر ۱۵ اسفند ۹۴ – ایجاد ۱۰۰۰فرصت شغلی جدید

بر اساس نقل از خبرگزاری ایسنا : فاز اول شبکه ملی فرهنگ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار ایسنا، در قالب مراسمی که روز گذشته همزمان با برگزاری آیین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال در وزارت ارشاد برگزار شد، سید مرتضی موسویان با اشاره به پایان یافتن فاز اول شبکه ملی فرهنگ، اظهار کرد: بدین ترتیب امکان ایجاد ۴۰۰ خانه فرهنگ دیجیتال و مجتمع‌های فرهنگی شهری و استانی فراهم شده است.
رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین عنوان کرد: بحث اقتصاد فرهنگی موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و اکنون با راه‌اندازی فاز اول شبکه ملی فرهنگ به نوعی این مهم صورت گرفته و بدین ترتیب با سرمایه‌گذاری اندک ۱۰۰۰ شغل ایجاد شده است.
وی با اشاره به آغاز به کار اجرایی سازی فاز دوم این شبکه اظهار کرد: با راه‌اندازی فاز‌های دیگر این شبکه تلاش داریم با برنامه‌ریزی‌های مختلف به سمتی پیش رویم که هر نفر عضوی از شبکه ملی فرهنگ باشند. در واقع با تعریف سرای دیجیتال که به زمان و مکان بستگی ندارد مردم می‌توانند به طور دائم در خانه‌های خود از محصولات دیجیتال تولید شده استفاده کنند.
رییس مرکز رسانه‌های دیجیتال در عین حال گفت: همچنین امکانی فراهم شده تا افراد برای دریافت مجوز درخواست خود را در قالب سامانه مطرح کنند و بعد روند پیگیری این موضوع در این قالب مشخص باشد تا وزیر و معاونان در هر لحظه بتوانند ببینند که چه تعداد مجوز ارائه شده و چه تعداد در راه است.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ساماندهی فضای مجازی را هدف عمده مرکز رسانه‌های دیجیتال دانست و افزود: قطعا تا پایان سال ۱۳۹۵ تمام نرم‌افزارهای کاربردی دارای یک کد مشخص خواهند بود و کدهای مخصوص خود را دریافت می‌کنند که این موضوع می‌تواند بستری برای فراهم شدن مالکیت فرهنگی باشد.
موسویان در پایان نیز از تلاش برای سهوت اعطای مجوز کسب‌وکار الکترونیک در سال ۱۳۹۵ خبر داد و گفت: در حال حاضر ۶۵۰ نفر در صف دریافت مجوز برای آغاز کسب‌وکارهای مربوط به این بخش هستند.
به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم علاوه بر رونمایی از فاز اول شبکه ملی فرهنگ، برگزیدگان جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال، جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی و مسابقه فیلم و عکس محرم نیز معرفی و تقدیر شده و در عین حال از نرم افزار آوا نما و بازی رایانه‌ای کلاه قرمزی نیز رونمایی شد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,آخرین اخبار استخدامی,تخبار استخدامی جدید,استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی,خبر استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 94,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت