سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


43 نفر آنلاين


جزئیات کامل از بیمه بیکاری در سال 95   بازديد : 1451 |  1395-01-16

جزئیات کامل از بیمه بیکاری در سال 95


 علی یار محمدی فعال صنفی کارگران ساختمانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا گفت: نمایندگان انتخابی مجلس ، بایستی لزوم ایجاد و استقرار صندوق بیمه بیکاری برای کارگران ساختمانی را دریابند و آن را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

ایجاد صندوق بیمه بیکاری کارگران ساختمانی در اولویت قرار گیرد

یار محمدی عضو هیات مدیره کانون سراسری کارگران ساختمانی کشور در گفتگو با ایلنا گفت: حل معضل بیکاری فصلی کارگران ساختمانی نیازمند بذل توجه مسئولان و ارائه راهکارهای نظامند و قانونی است.

وی از ایجاد صندوق بیمه بیکاری کارگران ساختمانی به عنوان یک الزام نام برد و افزود: کارگران ساختمانی در سراسر کشوردر فصول مختلف سال بسته به شرایط مختلف آب و هوایی با مشکل بیکاری فصلی درگیر هستند.

یار محمدی ادامه داد: در سال گذشته رکود بازار ساختمان ضربه مضاعفی به کارگران ساختمانی  وارد آورد و مشکل بیکاری این کارگران را تشدید نمود. در چنین شرایطی ایجاد یک صندوق برای پرداخت بیمه بیکاری به کارگران ساختمانی باید در اولویت قرار بگیرد.

وی در ادامه  تصویب ایجاد صندوق بیمه بیکاری کارگران ساختمانی را از وظایف قانونگزاران و نمایندگان مجلس دانست و گفت: باید برای این صندوق منابع مالی مورد نیاز تامین شود و بدیهی است که برای این تامین اعتبار علاوه بر این که کارفرمایان باید سهم خود را پرداخت کنند، دولت نیز باید حمایت مادی انجام دهد و در تامین سرمایه آن نقش داشته باشد.

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بروجرد در پایان افزود: بسیاری ازداوطلبان انتخابات مجلس دهم در برنامه ها و شعارهای انتخاباتی خود از مطالبات کارگران و اقشار ضعیف بسیار دفاع کردند و داد دفاع از محرومان دادند، حال کارگران ساختمانی در بازار راکد فعلی نیازمند ارائه راهکارهای قانونی و مصوبات لازم الاجرا برای حل مشکلات خود هستند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار اقتصادی,اخرین اخبار استخدامی در سامان در کاریاب,بیمیه بیکاری در سال 95,جزئیات کامل از بیمه بیکاری در سال 95,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت