سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


استخدام دانشگاه فرهنگیان (خبر جدید)   بازديد : 1555 |  1395-01-29

استخدام دانشگاه فرهنگیان (خبر جدید)

ورود ۱۷ هزار استخدامی جدید به مدارس در سال تحصیلی جدید


معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: با شروع سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ بالغ بر ۱۷ هزار استخدامی جدید جذب مدارس کشور می شوند.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا ، علی زرافشان با بیان اینکه پذیرفته شدگان از دانشگاه فرهنگیان و از طریق آزمون استخدامی کار خود را در مدارس آغاز می کنند اظهارکرد: تامین نیروی انسانی، سازماندهی و ساماندهی یکی از محورهای سیاست وزیر آموزش و پرورش است که ارتقاء کیفیت و تامین آن باید اتفاق بیافتد تا تغییرات همراه با کیفیت باشد.
وی افزود: برگزاری دوره های ضمن خدمت و دوره های آموزشی استانی از جمله این اقدامات خواهد بود تا معلمان کتاب درسی جدید را آموزش دیده و به دانش آموزان تدریس کنند.
معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: نوع آموزش امسال پیچیده تر است زیرا تنوع رشته و شاخه همچنین توزیع آن ها متفاوت شده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، زرافشان بیان کرد: با توجه به تغییر جدول منابع درسی امسال تابستان برای دوره تربیت مدرس اقداماتی انجام خواهیم داد.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: سال تحصیلی آینده تغییراتی در دوره دوم متوسطه هم خواهیم داشت و با اضافه شدن پایه دهم معلمان از همین دوره تامین می شوند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام دانشگاه فرهنگیان,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت