سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


جذب ۳۹۰۰ عضو هیأت علمی در فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی   بازديد : 1635 |  1395-02-15

جذب ۳۹۰۰ عضو هیأت علمی در فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی


دکتر حسین زاده لطفی گفت: نگاه ویژه به کیفیت اعضای هیأت علمی بخصوص در جذب اعضای هیأت علمی متخصص در دو سال گذشته سبب شد که تاکنون بالغ بر سه هزار و ۲۰۰ عضو هیأت علمی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اضافه شوند.
به گزارش خبرنگار آنا از رشت، به‌مناسبت گرامیداشت مقام معلم، مراسمی با حضور معاونان برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان و آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، جمعی از معاونان و مدیران اجرایی و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در محل سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.
فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و تبریک فرارسیدن روز معلم گفت: ما باید همیشه قدردان زحمات این قشر زحمتکش باشیم چرا که معلمان از ابتدای راه برایمان زحمت کشیده و وظیفه ما در قبال زحمات آنان فروآوردن سر تعظیم در مقابل آنان است.
وی با اشاره به توجه ویژه تیم مدیریتی جدید دانشگاه آزاد اسلامی به وضعیت معیشت اعضای هیأت علمی این دانشگاه، اذعان داشت: با توجه به پیش‌بینی برنامه میان مدت پنج‌ساله که در حال اجرا است، شاهد افزایش حقوق قابل توجهی در دو سال گذشته بودیم لذا در این برنامه تلاش خواهد شد که هم‌جهت با ارتقای سطح علمی، سطح معیشت آنان نیز بهبود یابد.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در دو سال گذشته شاهد افزایش حقوق خوبی بودیم که در نوع خود در بین سایر دستگاه‌های وزارت علوم بی‌نظیر بوده و سعی داریم تا فاصله حقوقی بین اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با سایر موسسات آموزش عالی کشور کمتر شود.
حسین زاده لطفی ادامه داد: از دیدگاه کیفی، با توسعه تحصیلات تکمیلی و با همت و تلاش ریاست عالی دانشگاه و حمایت‌های بی‌دریغ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با توجه به وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بی‌نظیر در واحدهای دانشگاهی توانستیم دانشجویانی را تربیت کنیم که برای جامعه اسلامی مفید واقع شوند و این از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی است.
این مقام مسئول با تأکید بر توسعه تحصیلات تکمیلی خاطرنشان کرد: نگاه ویژه به کیفیت اعضای هیأت علمی به‌خصوص در جذب اعضای هیأت علمی متخصص در دو سال گذشته سبب شد که تاکنون بالغ بر سه هزار و ۲۰۰ عضو هیأت علمی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اضافه شود و در فراخوان انجام شده حدود سه هزار و ۹۰۰ عضو هیأت علمی به جمع این افراد افزوده خواهند شد که نشان‌دهنده بالا بودن کیفیت آموزش خواهد بود.
حسین زاده لطفی، همت و تلاش اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی را خواستار شد و بیان داشت: در کنار برنامه‌های تدوین شده و هدف‌گذاری‌های صورت گرفته، با تاکید بر ارتقای سطح آموزشی و پژوهشی، آئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌هایی در حال تدوین بوده که در مجموعه‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و رفاهی و اقتصادی، باید شاهد تلاش جدی‌تری از اعضای هیأت علمی در راستای آموزش باشیم لذا تشکیل کمیته ترفیع و ارتقای اعضای هیات علمی و تدوین آیین‌نامه‌های تشویقی از جمله برنامه‌های در دست اقدام است که در طی آن یک عضو هیأت علمی می‌تواند فراتر از حوزه کاری خود در بخش‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و … کمک کند.
دکتر علیرضا امیرتیموری دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز در ابتدای مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم و تجلیل از اعضای هیأت علمی برگزیده، با خیر مقدم به استادان، دانشجویان و مسئولان استانی و کشوری گزارشی از مجموعه فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ارائه کرد.
در پایان این مراسم با حضور معاونان برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان و آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از تعدادی از اساتید نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تقدیر شد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,جذب ۳۹۰۰ عضو هیأت علمی در فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت