سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


استخدام ۷۵۰ نیرو در هلال احمر کشور   بازديد : 1561 |  1395-02-19

استخدام ۷۵۰ نیرو در هلال احمر کشور

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد به منظور جذب ۷۵۰ نفر در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایرنا، حسن ابوالقاسم گرجی روز جمعه در نشست شورای مدیران جمعیت هلال احمر استان قزوین، تاکید کرد: این آزمون که پس از طی مراحل قانونی برگزار می شود، نیروهای جوانان، امدادگران و داوطلب پس از شرکت و قبولی به استخدام این نهاد در خواهند آمد.
وی اضافه کرد: افرادی که سال ها به صورت داوطلبانه در این جمعیت فعالیت کرده و به درجه ایثار رسیده اند از گروه های دیگر برای استخدام در این نهاد هستند که بدون برگزاری امتحان و تنها با آزمون های تخصصی، استخدام خواهند شد.
گرجی با تاکید بر تقویت پایگاه های امداد و نجات و شعب جمعیت هلال احمر در کشور، خاطرنشان کرد: با جذب نیروهای جدید که با تامین منابع مالی به تدریج انجام می شود، بسیاری از مشکلات و کمبودهای پایگاه های امداد و نجات نیز برطرف خواهد شد.
وی درباره تقویت پایگاه های امداد و نجات و تبدیل کانکس ها به ساختمان نیز اظهار کرد: براساس دستور رئیس جمعیت هلال احمر کشور، مطالعه تطبیقی و آمایش سرزمینی در جمعیت هلال احمر انجام خواهد شد تا پس از آن با یکدست کردن و ساماندهی پایگاه ها، نسبت به اصلاح وضعیت آنها اقدام به عمل خواهد آمد.
ناصر چرخ ساز، رئیس سازمان امداد و نجات کشور نیز در ادامه این نشست با اشاره به حق الزحمه های نجات گران پایگاه های امداد و نجات گفت: این هزینه ناچیز تنها مربوط به حق ایاب و ذهاب افراد بوده و با توجه به اینکه امکان جذب آنان در این نهاد وجود نداشته، تلاش کردیم با محدود کردن ساعت کاری آنان، آنها بتوانند در اشتغال به یک کار دیگر، معیشت خود را تامین کنند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام ۷۵۰ نیرو در هلال احمر کشور,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت