سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


پیگیری وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری   بازديد : 1601 |  1395-02-29

پیگیری وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری


معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری وضعیت آزمون استخدامی و تقویت برنامه توزیع شیر در مدارس خبر داد.

محمد بطحایی معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص برگزاری آزمون استخدامی گفت:اعلام نیاز برای برگزاری آزمون به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ شده اما هنوز پاسخی از سوی این سازمان داده نشده است.

وی در پاسخ به تعیین زمان دقیق برگزاری آزمون بیان کرد:حداقل تا یک ماه آینده باید وضعیت روشن شود و به محض ابلاغ پاسخ سازمان مدیریت به آموزش و پرورش سهمیه آزمون به تفکیک جنسیت، شهر و مقطع تحصیلی اعلام می شود.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص برنامه توزیع شیر در مدارس برای سال تحصیلی آینده گفت: با توجه به اینکه هنوز میزان بودجه ابلاغ نشده  برای برنامه ریزی در این زمینه اکنون نمی توان اظهار نظر کرد.

وی ادامه داد: با وجودی که هنوز برنامه ریزی برای توزیع شیر به طور دقیق انجام نشده است اما دولت سیاست هایی برای تقویت برنامه توزیع شیر درنظر دارد و در سال گذشته نیز این برنامه با موفقیت انجام شد.

بطحایی بیان کرد: لازم است این برنامه برای سال تحصیلی آینده با جدیت بیشتری دنبال شود و اکنون نیزمحل تأمین اعتبار آن از هدفمندی یارانه ها مشخص نشده لذا نمی توان حجم کار را پیش بینی کرد.

وی در در خصوص اولویت تأمین و تخصیص اعتبارات آموزش و پرورش گفت: برای هر کدام  ازتخصیص اعتبارات میان پرداخت معوقات فرهنگیان و برنامه شیر در مدارس مرزبندی مشخصی وجود دارد و در تخصیص بودجه هر کدام الویت خود را دارد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدام,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید, پیگیری وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت