سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


46 نفر آنلاين


موافقت وزیر آموزش وپرورش با جذب ۲۰۰ نیروی جدید برای مناطق محروم استان خراسان شمالی   بازديد : 1282 |  1395-03-19

موافقت وزیر آموزش وپرورش با جذب ۲۰۰ نیروی جدید برای مناطق محروم استان خراسان شمالی

۲۰۰ استخدامی جدید برای آموزش وپرورش استان

   علی نیا- وزیر آموزش و پرورش با جذب ۲۰۰ نیرو برای مناطق محروم خراسان شمالی موافقت کرد. معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان  شمالی  عصر روز گذشته  با بیان این مطلب و در گفت و گو با خبرنگار ما از تازه ترین خبرها درباره جذب نیرو گفت وادامه داد:وزیر قول جذب ۲۰۰ نیرو برای مناطق محروم استان را داده است که باید مجوز آن را از سازمان برنامه ریزی بگیریم.

«خوش آینه» اظهارداشت: در سال ۹۶،  ۱۰ هزار معلم در کشور استخدام می شوند که سهم خراسان شمالی از این استخدامی ها   ۱۷۰ نفر است که از این تعداد ۷۰ زن و۱۰۰ مرد جذب می شوند. وی ادامه داد: از طریق  دانشگاه فرهنگیان  نیز ۱۸۰  دانشجو معلم پذیرش می شوند که بعد از ۴ سال وارد چرخه آموزش و پرورش استان خواهندشد.وی ادامه داد: برای جذب  ۱۷۰ نفر  شهریور یا مهرماه فراخوان  ثبت نام از متقاضیان داده می شود. وی با اشاره به جذب ۲۰۰ نفر بیان کرد: موافقت اولیه وزیر گرفته شده است و کارهای مربوط به جذب  این نیروها از  طریق مناطق کمتر توسعه یافته و مرکز برنامه ریزی کشور در حال پیگیری است . وی بیان کرد: از طریق رسانه ها  اطلاع رسانی لازم برای جذب  متقاضیان انجام خواهد شد.به گزارش خبرنگار ما، این در حالی است که رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی، دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ما از نامشخص بودن استخدامی های جدید در استان خبر داده بود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,وافقت وزیر آموزش وپرورش با جذب ۲۰۰ نیروی جدید برای مناطق محروم استان خراسان شمالی,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت