سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود   بازديد : 1269 |  1395-03-23

اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید زرین‌فر صبح امروز در آیین رونمایی از تجهیزات اهدایی شرکت نفت به دانشکده فنی و حرفه‌ای امام خامنه‌ای بوشهر با بیان اینکه مهارت افزایی جوانان جویای کار از اولویت‌های استان بوشهر است اظهار داشت: بر اساس ظرفیت‌های مناطق مختلف استان بوشهر جوانان جویای کار با حضور در کلاس‌های آموزش فنی و حرفه‌ای مهارت افزایی می‌شوند.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه آموزش ۸ هزار نفر از جوانان استان بوشهر در طی ۴ سال  تصریح کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه با وزارت نفت و مهارت افزایی جوانان زمینه اشتغال ۸ هزار نفر در صنایع مختلف استان بوشهر فراهم می‌شود.
زرین‌فر تاکید کرد:  با برنامه‌ریزی انجام شده نیروهای جوان مهارتی صنایع و شرکت‌های مختلف تا سال آینده با مهارت افزایی تامین می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با اشاره به اینکه رونمایی از تجهیزات  دانشکده امام خامنه‌ای بوشهر درهمین راستا صورت گرفته است گفت: این تجهیزات شامل انواع وسائل مورد استفاده در کارگاه‌های کامپیوتر، عمران، مکانیک، برق و الکترونیک است.
وی با تاکید بر تجهیز کارگاه‌های دانشکده فنی و حرفه‌ای امام خامنه‌ای بوشهر افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده تا نیمه نخست امسال کارگاه‌های این دانشکده به امکانات مورد نیاز آموزشی و آزمایشگاهی مجهز می‌شود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید, خبر اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت