سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


استخدام ۴۱۴ نیروی حق التدریس در خراسان شمالی   بازديد : 1388 |  1395-03-27

استخدام ۴۱۴ نیروی حق التدریس در خراسان شمالی

علی نیا- سال گذشته بر اساس مصوبه مجلس  ۳۶۴ نیروی حق التدریس در استان جذب شدند که امسال نیز بر اساس نیاز این نیروها جذب خواهند شد و هم چنین  ۵۰ نیروی حق التدریسی که از سال گذشته در نظر گرفته شده بودند نیز پذیرش می شوند که در مجموع ۴۱۴ نفر می شوند. «خوش آینه» معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان  با اعلام این مطلب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: طی  دو سال گذشته ۶۶۱ همکار فرهنگی از گردونه آموزش و پرورش خارج و بازنشسته شدند.مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی هم در این جلسه  گفت: تقاضا داریم اعتبارات تعمیرات که از محل اعتبارات استانی اختصاص داده می شود در زمانی پرداخت شود که فرصت برای تعمیر باقی بماند.   «حاتمی» افزود: تلاش می کنیم ادارات و نهادها  به ویژه شهرداری و راه و شهر سازی را  متقاعد کنیم تا در فرصت باقی مانده قبل از آغاز سال تحصیلی کنده کاری ها را انجام  دهند.
وی ادامه داد: ۱۶۰ مدرسه با ۹۲۲ کلاس درس برای اسکان مسافران بااولویت فرهنگیان در استان آماده سازی شده است. وی هم چنین از اجازه دادن منابع طبیعی استان برای ساخت آموزشگاه در یکی از روستاهای مانه و سملقان که از محل اعتبارات سفر رهبری تأمین اعتبار شده بود خبر داد و افزود: برای جلوگیری از مسائل پیش آمده بین اداره کل آموزش و پرورش و منابع طبیعی در واگذاری زمین ها برای ساخت آموزشگاه کارگروهی تشکیل شود. این مدرسه از محل اعتبارات  سفررهبری در حال ساخت بوده  که زمین آن توسط اهالی واگذار شده اما اداره کل منابع طبیعی مانع ادامه کار این پروژه شده بود. معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان شمالی هم در این جلسه گفت: نکاتی که گفته شد پیگیری و در خصوص آن با استاندار صحبت می کنم.«نوروزیان» هم چنین از اسکان مسافران توسط این اداره کل تشکر کرد و ادامه داد:  در ۲ سال گذشته مکاتباتی برای جبران بخشی از هزینه های اسکان آموزش و پرورش  انجام شده است و امیدواریم پیگیری های لازم انجام شود.به گزارش خبرنگار ما، یک مرحله شدن نقل و انتقالات،آغاز کلاس های اوقات فراغت از دوازدهم  تیرماه، پیش بینی اسکان ۷۵ هزار نفر مسافر در استان وضرورت توجه به برنامه های اوقات فراغت از دیگر موارد این جلسه بود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام ۴۱۴ نیروی حق التدریس , استخدام ۴۱۴ نیروی حق التدریس در خراسان شمالی,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت