سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


ایجاد بیش از ۳ هزار شغل توسط جهاد کشاورزی قزوین   بازديد : 1247 |  1395-04-05

ایجاد بیش از ۳ هزار شغل توسط جهاد کشاورزی قزوین


به گزارش خبرگزاری شبستان از قزوین به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، نیاز علی ابراهیمی پاک در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید سه مقوله تولید، صادرات و اشتغال را عملی کرد تا اقتصاد مقاومتی محقق شود.
وی ادامه داد: سند اشتغال استان تنظیم و نوشته شده و پیش بینی می شود در سال جاری ۳ هزار و ۸۶۲ نفر توسط جهاد کشاورزی در استان ایجاد اشتغال شود .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: سند توسعه صادرات استان نیز تدوین شده که از ۸۰۰ میلیون دلار صادرات غیر نفتی استان قزوین سهم بخش کشاورزی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون دلار است و باید توانمندی های کشاورزی هر شهرستان برای صادرات را در نظر گرفت تا تعهد ایجاد شده برای صادرات بخش کشاورزی استان محقق شود.
وی به رعایت استانداردهای لازم برای تولید محصول با رویکرد صادرات تاکید کرد و افزود: توجه به صادرات علاوه بر پایداری در این بخش، زمینه را برای ایجاد اشتغال جدید فراهم خواهد کرد.
ابراهیمی پاک تصریح کرد: استان قزوین زمینه صادرات محصولات و تولیدات کشاورزی را دارد  بنابراین باید از این بستر مناسب کشاورزی به خوبی استفاده کرد.
وی خاطر نشان کرد: این استان در زمینه انگور و کشمش، خشکبار، پسته، زیتون، سبزی و صیفی و  تولیدات دام و طیور همچون گوشت سفید، تخم مرغ و محصولات لبنی قابلیت صادرات دارد .

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,ایجاد بیش از ۳ هزار شغل توسط جهاد کشاورزی قزوین,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت