سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


51 نفر آنلاين


تمدید جذب سرباز معلم در آذربایجان غربی   بازديد : 1401 |  1395-04-14

تمدید جذب سرباز معلم در آذربایجان غربی

خبر ۱۴ تیر ماه  ۹۵ – تمدید جذب سرباز معلم در آذربایجان غربی

 به گزارش اروم نیوز، سرهنگ حبیب جعفرزاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه خدمت سربازی را یک وظیفه قانونی برای مشمولان آن دانست و افزود: افرادی که اجرای آن را یک تکلیف برای خود می دانند اشخاص قانون مدار محسوب می شوند.

وی با اشاره به آخرین تغییرات خدمت سربازی و آئین نامه ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با تسهیل خدمت برای کارکنان وظیفه متاهل گفت: بر این اساس کلیه کارکنان وظیفه متاهل می توانند در محل سکونت خود خدمت نموده و به ازای هر فرزند نیز سه ماه از خدمت سربازی آنها کاسته می شود.
معاون نظام وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد: البته افرادی که در دوره سربازی ازدواج کرده یا صاحب فرزند شوند نیز معادل نصف کارکنان پایه هدیه دریافت خواهند کرد.
جعفرزاده با تشریح طرح جریمه ریالی سربازی نیز یادآور شد: بر اساس این طرح سربازان غایب مشمول به جریمه ریالی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۶۴۸۰ تماس حاصل کنند.
وی شرایط شرکت و ثبت نام در پرداخت جریمه ریالی را همچون مقرارات سال ۹۴ عنوان کرد و گفت: با توجه به این شرایط آن دسته از افرادی که هشت سال یا بیشتر غیبت سربازی دارند می توانند به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند تا بر اساس شرایط مبلغ جریمه آنها محاسبه شود.
معاون نظام وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در خصوص تمدید تاریخ اعزام مشمولان متقاضی سرباز معلم نیز افزود: با توجه به برخی ناهماهنگی هایی که بین سازمان های مربوطه وجود داشت برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح تاریخ اعزام به خدمت مشمولان متقاضی این طرح تا یکم آبان ماه ۹۵ تمدید شد.
سرهنگ جعفر زاده اظهار داشت: بنابراین این دسته از مشمولان می‌بایست برگ آماده به خدمت جدید خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰دریافت نمایند و درصورت درخواست تعجیل در تاریخ اعزام نیز می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰مراجعه و خارج از موعد اعزام شوند.
وی خاطر نشان کرد: در مورد تعویض کارت پایان خدمت افرادی که از یکم فروردین ماه سال ۶۰ به بعد اعزام شده اند بودند اقدامات خوبی صورت گرفته بطوریکه کارتهای آنها از کاغذی به کارت هوشمند ارتقا یافتند، البته باز به صورت موردی افرادی که مراجعه کنند می توانند نسبت به تعویض کارت اقدام کنند که بایستی باز به دفاتر پلیس+۱۰ استان مراجعه کنند.


موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,تمدید جذب سرباز معلم در آذربایجان غربی,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت