سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


42 نفر آنلاين


ورود ۵۰۰ معلم به مقطع ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان   بازديد : 1146 |  1395-04-26

ورود ۵۰۰ معلم به مقطع ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان


حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی اداره ‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص کمبود نیروی انسانی در این اداره کل، اظهار داشت: کمبود نیروی انسانی مجموعه وزارت آموزش و پرورش را رنج می‌دهد.
وی با بیان اینکه امسال ۴۶ هزار نفر در آموزش و پرورش بازنشسته می‌شوند، خاطرنشان کرد: تعداد بازنشستگان فرهنگی در شهرستان‌های تهران ۱۷۸۰ نفر است که از مجموعه خارج خواهند شد.
سنجری افزود: وقتی همین ۱۷۸۰ بازنشسته را در ۲۰ ساعت آموزش آنها در هفته ضرب کنیم، حدود ۳۷ هزار ساعت نیروی انسانی نیاز خواهیم داشت.
وی با اشاره به ورود تعدادی نیرو از دانشگاه فرهنگیان به شهرستان‌های تهران،‌ گفت: مقرر است که ۵۰۰ نیرو از دانشگاه فرهنگیان برای مقطع ابتدایی در مهر امسال استفاده شود و ۷۶۸ نیرو هم در بهمن ماه از طریق دانشگاه فرهنگیان به مجموعه شهرستان‌های تهران اضافه خواهند شد.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی اداره ‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در خصوص تعداد بازنشستگانی که در سال جاری از آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران جدا خواهند شد، تصریح کرد: امسال ۱۲۷۴ نفر بازنشسته خواهند شد که ۵۱۰ زن و ۷۶۴ نفر مرد خواهند بود و ۵۰۶ نفر هم مربوط به سالهای گذشته بودند که بازنشستگی خود را تمدید کرده بودند؛ در مجموع ۱۷۸۰ نفر بازنشسته می‌شوند.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,ورود ۵۰۰ معلم به مقطع ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت