سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


41 نفر آنلاين


استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل   بازديد : 1273 |  1395-04-28

استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل


خبر ۲۷ تیر ۹۵ : استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل بر اساس آزمون استخدامی ابلاغی سازمان سنجش خبر داد.

فرهاد پورفرضی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: سهمیه دانشگاه علوم پزشکی استان در آزمون استخدامی که سازمان سنجش اعلام کرده و شهریور ماه برگزار می‌شود، ۳۰۱ نفر است.

وی افزود: استخدام از میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی و بخش اندکی نیز جهت تکمیل کادر اداری بیمارستان انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همچنین به جذب نیروهای نگهبان، سرایه‌دار و فوریت پزشکی اشاره و تأکید کرد: این جذب نیز به زودی انجام می‌شود.

پورفرضی در خصوص تعیین تکلیف ۲۴۱ نفر که برای تکمیل کادر درمانی بیمارستان تروما دو سال قبل جذب شدند، اضافه کرد: این تعداد از شهریور ماه در بیمارستان امام خمینی اردبیل مشغول به کار خواهند شد.

وی متذکر شد: به دلیل اینکه هر سه ماه یکبار تغییرات نیرو در بدنه دانشگاه اتفاق می‌افتد این افراد جایگزین نیروهای طرحی که از سیستم خارج می‌شوند، خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در پاسخ به این سؤال که چرا این افراد در بیمارستان سوانح و سوختگی تروما مشغول به کار نمی‌شوند، ادامه داد: در واقع بیمارستان تروما در مجموعه بیمارستان امام خمینی است و فعلاً به دلیل اینکه بیمارستان تکمیل نشده این افراد در امام خمینی مشغول می‌شوند.

پورفرضی با تأکید به اینکه تکمیل و تجهیز تروما به علوم پزشکی اردبیل واگذار شده است، اضافه کرد: در نظر داریم تا پایان امسال این بیمارستان را تکمیل کنیم.

وی افزود: تکمیل این بیمارستان سه سال قبل درخواست شد که در پی تأخیر در نهایت تکمیل پروژه و تجهیز بیمارستان به خود علوم پزشکی واگذار شده است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل,اخرین اخبار استخدامی,




اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت