سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


50 نفر آنلاين


استخدام ۲ هزار نفر در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش کشور در سال ۹۵   بازديد : 1093 |  1395-04-30

استخدام ۲ هزار نفر در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش کشور در سال ۹۵

خبرگزاری ایرنا: مدیر دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تغییر دوره های آموزشی هنرجویان در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش از استخدام ۲ هزار معلم در این مراکز علمی در سال ۹۵ خبر داد.
سیدمحسن حسینی مقدم روز سه شنبه در حاشبه همایش روسای ادارات فنی و حرفه ای کشور در مهدیشهر در گفت و گو با ایرنا با بیان این که این دوره های آموزشی در هنرستان ها از ۲ سال تحصیلی به سه سال افزایش یافته است، افزود : استخدام دراین مراکز به صورت هنرآموزی و استادکار خواهد بود که نظام برنامه ریزی با تدوین راهبردهای مشخص در جهت افزایش اشتغال نیروی انسانی حرکت می کند.
وی اظهار داشت : در ۲۵ رشته تحصیلی در مقطع اول تا سوم هنرستان های فنی و حرفه ای استخدام صورت می گیرد که با برنامه های اصولی در جهت کاربردی کردن رشته ها در این مراکز هستیم.
حسینی مقدم ادامه داد: تالیف کتاب های جدید در هنرستان های کشور از برنامه های اساسی دفتر آموزشی است که امیدواریم با برنامه های معین درصد افزایش اشتغال پایدار در جامعه قدم برداریم.
مدیر دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : معماری داخلی، تولید برنامه های تلویزونی، فتو گرافیگ و حمل و نقل چهار رشته تحصیلی جدید است که از سال تحصیلی جاری در هنرستان های سراسر کشور تدریس می شود.
وی بیان داشت : باتوجه به تغییر سیستم های آموزشی در نظام هنرستان های کشور یکی از مشکلات اساسی دفتر آموزشی افزایش سرانه کلاس های تدریس است که امید است با کمک خیرین مدرسه ساز و توجه ویژه دولت کیفیت آموزشی افزایش یاید.
وی افزود : رسانه می تواند با معرفی رشته های تحصیلی فنی و حرفه ای و کاردانش به مردم، زمینه کاریابی های غیر دولتی و افزایش اشتغال پایدار را در جامعه فراهم کنیم.
بیش از ۳۰ رشته تحصیلی در هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور تدریس می شود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,اخبار استخدام هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش ,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت