سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


47 نفر آنلاين


تصویب جذب قهرمانان المپیکی در دستگاه‌های دولتی   بازديد : 1606 |  1395-05-05

تصویب جذب قهرمانان المپیکی در دستگاه‌های دولتی


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، رحمت‌الله قلی‌پور امشب در مراسم بدرقه قهرمانان و ورزشکاران المپیکی استان مازندران اظهار کرد: پهلوانان المپیکی از قهرمانان رشته‌های ورزشی جهان محسوب می‌شوند که با توکل به خداوند و تلاش شبانه‌روزی خودشان افتخار‌آفرینی کردند.
وی افزود: رئیس جمهور در سالن اجلاس سران از ورزشکاران قهرمانی که در آینده نزدیک به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو اعزام می‌شوند تقدیر کرده و حمایت خود را از آنها نشان داد.
مدیرکل منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه افرادی که در المپیک حضور دارند متعلق به استان و شهر خود نیستند بلکه به مردم جهان تعلق دارند، یادآور شد: کسب سهمیه المپیک بسیار سخت و طاقت‌فرسا است و این ورزشکاران به نمایندگی از همه مردم ایران در دنیا خودنمایی کرده و در رشته‌های شاخص به میدان می‌روند.
این مسئول با تأکید بر عزم جدی دولت در حمایت از افرادی که در آوردگاه مهم المپیک به میدان می‌روند، خاطرنشان کرد: این حرکت دستاورد بزرگی از جانب ورزشکاران است هرچند دولت از ۳ سال گذشته برنامه منظمی برای حمایت از المپیکی‌ها داشته است.
قلی‌پور با اشاره به حمایت دولت در ۳ بخش بودجه‌ای سربازی ورزشکاران و قوانین و مقررات در خصوص ورزشکاران المپیکی متذکر شد: توانستیم بودجه لازم را برای حمایت قبل، حین و بعد از رقابت‌های المپیک از ورزشکاران جذب کرده و هزینه‌های لازم را تأمین کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برای هر دو دسته از ورزشکارانی که چه در المپیک مدال‌‌آوری داشته و چه از کسب مدال باز بمانند تجلیل ویژه خواهیم کرد.
مدیرکل منابع انسانی وزارت ورزش جوانان با اشاره به موارد قوانین و مقررات اظهار کرد: برای جذب و استخدام قهرمانان المپیک قوانینی تصویب شده که از سوی وزارتخانه به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود تا در صورت علاقه‌مندی و تمایل ورزشکاران آنها به استخدام در سیستم‌های دولتی به کارگیری شوند
این مسئول عنوان کرد: دولت برقراری ارتباط ورزشکاران با سازمان‌ها و شرکت‌ها را برعهده داشته و برای استخدام آنها برنامه ویژه‌ای در نظر دارد.
قلی‌پور با اشاره به وضعیت سربازی ورزشکاران المپیکی یادآور شد: وزارت ورزش و جوانان به طور جدی تلاش کرده تا این مشکل را حل کند و همچنین در زمینه وضعیت معیشتی قهرمانان هم گام بردارد.
وی با تأکید بر اینکه در دولت یازدهم به لحاظ کمی و کیفی نگاه مسئولان به ورزشکاران بیشتر از گذشته شده است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون نگاه به ایران و ایرانیان از سوی کشورهای خارجی ویژه بوده و ملت‌های دنیا با حساسیت‌ زیادی به کشورمان دارند.
مدیرکل منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت حضور معنوی در افکار عمومی و نقش ورزشکاران در بین مردم خاطرنشان کرد: امیدواریم ورزشکاران ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف بتوانند پرچم پرافتخار کشور را در دنیا به اهتزاز درآورده و سرود ملی کشورمان را در سراسر جهان طنین‌انداز کنند.

معاون اول رییس جمهوری آیین نامه اجرایی و جذب قهرمانان مشمول قانون سرباز قهرمان مصوبه هیات وزیران را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سامانه ملی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مشمولین این مصوبه قهرمانان بازی های المپیک شامل نفرات اول تا سوم و قهرمانان اول و دوم مسابقات قهرمانی جهان و نفرات اول، دوم و سوم بازی های آسیایی و مسابقات جهانی در رشته های ورزشی تحت پوشش کمیته بین المللی المپیک(IOC) خواهند بود.
در بخشی از ماده ۲ این آیین نامه آمده است: دستگاه های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون خدمات مدیریت کشور می توانند مشمولین این آیین نامه را بدون برگزاری آزمون به صورت پیمانی جذب و استخدام کنند.
آیین نامه اجرایی و جذب قهرمانان مشمول قانون سرباز قهرمان به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در هیات وزیران تصویب شد که اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری آن را برای اجرا ابلاغ کرد.
به گزارش ایرنا، برای مشاهده کامل این مصوبه می توان به پایگاه اطلاع رسانی سامانه ملی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری به آدرس http://dotic.ir/download/news/285/285.pdf مراجعه کرد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,تصویب جذب قهرمانان المپیکی در دستگاه‌های دولتی,اخرین اخبار استخدامی,
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت