سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


49 نفر آنلاين


جذب ۲۰ نفر اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد واحد شهرضا   بازديد : 1406 |  1395-05-24

جذب ۲۰ نفر اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد واحد شهرضا

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا از جذب ۲۰ نفر اعضای هیئت علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت موافقت وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، مراحل گزینش، جذب و استخدام اعضاء غیر هیئت علمی این مرکز نیز انجام خواهد شد.

براساس گزارش باشگاه خبرگذاری اصفهان ,رئیس دانشگاه ازاد در یک نشست خبری گفته : روند شتابان و رو به رشد دانشگاه شهرضا بر اساس اسناد بالا دستی و چشم‌انداز علمی کشور تهیه ودر دستور کار قرار گرفته است.

حمید کریم زاده ادامه داد: تعداد ۶۲۸ دانشجوی این دانشگاه در حال حاضر در ۶ رشته و ۸ گرایش در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل هستند و پیش بینی می‌شود این تعداد در مهرماه سال جاری به هزار نفر افزایش یابد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا اضافه کرد: تاکنون ۱۶۰ نفر از دانشجویان این مرکز فارغ التحصیل و ۳۴ نفر نیز در سایر مراکز آموزش عالی دولتی در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده‌اند.
کریم زاده از جذب ۲۰ نفر اعضای هیئت علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت موافقت وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، مراحل گزینش، جذب و استخدام اعضاء غیر هیئت علمی این مرکز نیز انجام خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اقدامات عمرانی و زیربنایی انجام شده در دانشگاه شهرضا گفت: طرح جامع دانشگاه شهرضا در مساحتی بالغ بر ۲۰۵ هکتار تهیه شده و مراحل ساخت و ساز در این اراضی آغاز شده است.
رییس دانشگاه آزاد شهرضا تصریح کرد: نخستین ساختمان آموزشی دانشگاه شهرضا که در زمینی به مساحت هزار مترمربع و با سرمایه گذاری ۱۴ میلیارد ریال ایجاد شده تا دو هفته آینده افتتاح می‌شود.
کریم زاده اضافه کرد: نخستین ساختمان خیرساز این دانشگاه نیز در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع در حال ساخت است.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید, جذب ۲۰ نفر اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد واحد شهرضا
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت