سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


44 نفر آنلاين


۲۰ هزار نفر ورودی جدید به دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید   بازديد : 1201 |  1395-06-14

20 هزار نفر ورودی جدید به دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید

محمود مهرمحمدی در یک گفتگوی اختصاصی خطاب به دانشگاه فرهنگیان گفت: از این تعداد ۱۰ هزار نفر سهم آزمون سراسری و ۱۰ هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی جذب می شوند.
مهرمحمدی افزود: ۱۰ هزار نفر از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه فرهنگیان شده و از این طریق در ردیف استخدام قرار میگیرند و دوره تحصیل ۴ ساله خود برای اخذ مدرک را در این دانشگاه سپری خواهند کرد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: علاوه بر ۱۰ هزار نفر جذب شده از طریق آزمون سراسری، ۱۰ هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی وارد دانشگاه فرهنگیان خواهند شد که دوره های مهارت آموزی یکساله خود را سپری خواهند کرد.
رئیس انجمن مطالعات برنامه درسی ایران افزود: سهم اموزش و پرورش با سهم دانشگاه فرهنگیان متفاوت است و اینکه از ۱۰ هزار نفر پذیرفته شدگان در آزمون سراسری چه تعداد در کدام استان تحصیل می کند و کجا استخدام خواهد شد متفاوت است بطوری که ظرفیت در نظرگرفته شده برای آموزش و پرورش یک استان با ظرفیت دانشگاه فرهنگیان همان استان مساوی نخواهد بود.
محمود مهرمحمدی در خصوص ایجاد رشته ها و گرایشات جدید در دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: با توجه به تغییر برنامه درسی آموزش و پرورش و اجرایی شدن آن در سطح ملی و با توجه به ورود درس های جدید در برنامه های درسی، به تناسب با آنها رشته های جدید نیز در دانشگاه فرهنگیان ایجاد خواهد شد

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,خبر دانشگاه فرهنگیان
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت