سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


45 نفر آنلاين


ورود ۲۷ هزار معلم جدید از دانشگاه فرهنگیان به مدارس سراسر کشور   بازديد : 1339 |  1395-06-21

ورود ۲۷ هزار معلم جدید از دانشگاه فرهنگیان به مدارس سراسر کشور


بر اساس گزارش خبرگزاری فارس , علی زرافشان رئیس ستاد ملی پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت : نیروی انسانی، ساماندهی فضا، استلزامات تربیتی، استلزامات تربیت بدنی، منابع و مواد آموزشی و بخش پشتیبانی و برنامه‌ریزی مالی آموزش و پرورش در جداول مربوط به پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش وجود دارد.
وی با بیان اینکه استقرار پایه دهم در دوره دوم متوسطه یکی از مهم‌ترین تغییرات آموزش و پرورش محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: تغییر در برنامه درسی و منابع انسانی به دلیل استقرار این پایه تحصیلی است و با هدایت تحصیلی در پایه دهم نیز تغییراتی را در این پایه داشته‌ایم.
زرافشان درخصوص وضعیت ثبت‌نام دانش‌آموزان تصریح کرد: تمام تغییرات به وجود آمده تأخیراتی را برای ثبت‌نام دانش‌آموزان در سامانه مربوطه ایجاد کرد اما تا امروز تعداد ثبت‌نام دانش‌آموزان همانند سال گذشته است.
رئیس ستاد ملی پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ورود نخستین دوره فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان به مدارس گفت: برآوردها نشان می‌دهد ۲۷ هزار معلم از ابتدای مهر امسال وارد مدارس می‌شوند. از طرفی هم بازنشستگی نیروها با اهمیت است زیرا جمعی از نیروها بازنشسته و از سیستم خارج می‌شوند.
زرافشان گفت: از مهر و آبان سال گذشته وارد عرصه پروژه مهر امسال شدیم و با توجه به اینکه اول و دوم مهر، روزهای پنج‌شنبه و جمعه است، شروع سال تحصیلی امسال شنبه سوم مهر ماه خواهد بود.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید, ورود ۲۷ هزار معلم جدید از دانشگاه فرهنگیان
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت