سامان استخدام|کاریابی|کاریاب| دانلود رایگان سوالات استخدامی


48 نفر آنلاين


جزئیات شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت   بازديد : 2325 |  1396-03-16

 جزئیات شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت

وزارت نفت با اخذ تاییدیه نهایی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تا چند روز آینده فراخوان و آگهی برگزاری و ثبت نام آزمون استخدامی ۲۵۰۰ تن در صنعت نفت را منتشر می‌کند.

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، پیگیری رسمی انرژی نیوز از مدیران ارشد وزارت نفت نشان می‌دهد که (تا لحظه مخابره این خبر) حضور فارغ التحصیلان در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی نفت، شیمی، برق، مکانیک، ایمنی، عمران، مواد و متالوژی، کامپیوتر و فنآوری اطلاعات، زمین شناسی، مهندسی صنایع، حسابداری و مدیریت قطعی شده و این احتمال دارد یک رشته دیگر تخصصی تحصیلی دیگر به این لیست اضافه شود.

*یکی از مهمترین شروط تعیین شده برای حضور در آزمون استخدامی داشتن دست کم پنج سال سابقه کار متوالی و مرتبط با مشاغل مورد نظر در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با پرداخت حق بیمه تعیین شده است.

*حضور بانوان واجد شرایط تعیین شده در آزمون بلامانع است.

*حداکثر سن ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی و ۳۴ سال برای مقطع کارشناسی ارشد پیش بینی شده که این شرط سنی دارای یکسری توضیحات تکمیلی بوده که شرح کامل آنها در پایگاه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران منتشر خواهد شد.

*برای فرزاندان شاهد و ایثارگران، داوطلبان بومی و کارکنان شاغل در صنعت نفت یکسری امتیازهایی پیش بینی شده است که انرژی نیوز با نهایی شدن جزئیات در روزهای آینده منتشر خواهد کرد.

*هنوز تاریخی برای برگزاری آزمون اعلام نشده اما در صورت تایید سازمان امور اداری و استخدامیٍ ثبت نام الکترونیکی احتمالا از خرداد ماه امسال (تاریخ خرداد احتمالی بوده و هنوز قطعی نشده است) آغاز خواهد شد.

توضیح انرژی نیوز: حدود ۴۸ ساعت قبل جداولی توسط انرژی نیوز درباره شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت و شرکت‌های تابع منتشر شد که پیگیری آن از تایید و موثق بودن آنها حکایت دارد اما وزارت نفت تا زمان اخذ تاییدیه نهایی از سازمان استخدامی کشور از انتشار آنها خودداری می‌کند و حتی امکان تغییراتی در آنها وجود دارد.

با این وجود همچون ماه‌های گذشته برخی از کانال‌های تلگرامی از جمله #آن‌لاین‌ها که با یک نرم افزار ۵۰۰۰ تومانی اقدام به اضافه کردن عضو غیر واقعی و دروغین در فضای مجازی کرده‌اند و کوچکترین ارتباطی با مسئولان و کارشناسان رسمی وزارت نفت و شرکت‌های نفتی ندارند، اقدام به انتشار اخبار کذب می‌کنند.

مخاطبان گرامی توجه کنند که اکثر قریب به اتفاق کانال‌هایی که تحت عنوان تخصصی نفت در فضای مجازی فعالیت می‌کنند کوچکترین ارتباط رسمی با وزارت نفت و شرکت‌های تابع ندارند و انتشار اخبار و گزارش‌ها در این کانال‌ها صرفا گمانه زنی شخصی است.

انرژی نیوز خطاب به این دوستان عرض می‌کند که به دلیل بیش از یک دهه فعالیت خبرنگاران مان و ارتباطات گسترده از بالادستی تا پائین دستی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، اخباری را درباره انتصابات آینده صنعت نفت، تغییرات مدیریتی، مناقصات، پروژه‌ها و … در اختیار داریم که به دلیل حفظ آرامش صنعت نفت و امانت داری از انتشار آنها خودداری می‌کنیم، سیاست انرژی نیوز خبررسانی هیجانی نیست و انتشار اخبار صرفا با اخذ تاییدیه موثق و معتبر منتشر خواهد شد.

موضوع : آخرین اخبار استخدامی
برچسب : اخبار استخدامی,اخرین اخبار استخدامی,اخبار استخدامی جدید,جزئیات شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت
اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت