سامان استخدام-انتشار فراخوان به‌كارگيري نخبگان و استعدادهاي برتر 
45 نفر آنلاين


انتشار فراخوان به‌كارگيري نخبگان و استعدادهاي برتر 


مشاور توانمندسازي و نوآوري نخبگان بنياد ملي نخبگان از آغاز فراخوان بكارگيري نخبگان و استعدادهاي برتر خبر داد و گفت: این توافق بين بنياد ملي نخبگان و گروه صنعتي مپنا در زمينه جذب و بكارگيری نخبگان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، دكتر سيد حميد جمال الديني با اعلام اين مطلب گفت: این فراخوان در راستاي اجراي فرمايشات مقام معظم رهبري، سياست هاي دولت و اجرای اسناد بالادستي همچون برنامه هاي توانمندي سازي ،جذب و اثرگذاري نخبگان و استعدادهاي برتر در جامعه انتشار پیدا کرده است.

وی همچنین افزود: بنياد ملي نخبگان تلاش دارد در جهت استفاده حداكثري از ظرفيت هاي فكري و ايده هاي نخبگان در نقاط مورد نياز كشور، زمينه هاي توانمندسازي و بكارگيري اين قشر را فراهم كند.

مشاور توانمندسازي و نوآوري نخبگان بنياد ملي نخبگان همچنین افزود:‌ دراين راستا طي توافقي بين بنياد ملي نخبگان و گروه صنعتي مپنا زمينه هاي جذب و بكارگيري از ميان نخبگان و استعدادهاي برتر در رشته هاي مختلف و در زير مجموعه هاي اين گروه پس از انجام مصاحبه و بررسي هاي تخصصي فراهم شده است. از این رو از تمامي افراد تحت حمايت بنياد ملي نخبگان تقاضا مي شود كه جهت ثبت نام براي بكارگيري در اين گروه صنعتي با مراجعه به سايت بنياد ملي نخبگان به آدرس www.bmn.ir اطلاعات خود را در سامانه سامان ثبت كنند.

جمال الدینی همچنین یادآور شد: مجموعه هاي صنعتي، آموزشي و اجرايي نیز كه درخواست بكارگيري نخبگان را دارند مي توانند تقاضاي خود را به بنياد ملي نخبگان ارسال كنند تا پس از بررسي اقدام لازم صورت گيرد.اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت