سامان استخدام-اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان استخدام فرزندان فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش 
46 نفر آنلاين


وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام فرزندان فرهنگیان اولویت آموزش و پرورش است که کلیات آن مورد موافقت رئیس جمهور قرار گرفته است.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، علی‌اصغر فانی پیش از ظهر امروز در جمع معلمان نمونه گیلان در دهکده ساحلی بندر انزلی با بیان اینکه اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در برنامه آموزش و پرورش دنبال می‌شود، اظهار کرد: رئیس جمهور با کلیات این امر موافقت کرده است.

وی با اشاره به اینکه این خواسته قدیمی فرهنگیان است، تصریح کرد: استخدام فرزندان فرهنگیان به نفع دستگاه تعلیم و تربیت است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: فرزندان فرهنگیان فرهنگ حاکم بر آموزش و پرورش را بهتر می‌شناسند و همکاران بهتری برای آموزش و پرورش هستند.

وی با اشاره به نقش الگویی معلم، یادآور شد: رفتار، کردار، سخن، سکوت و پوشش دانش‌آموز موثر است و معلم نقش اساسی در شکل‌گیری دانش‌آموزان دارد.

فانی با اشاره به اینکه معلم بهتر از پدر و مادر می‌تواند فرهنگ جامعه را منتقل کند، خاطرنشان کرد: معلمان باید به دنبال تربیت و رفتار دانش‌آموزان باشند و با انگیزه و مهارت بتوانند دانش‌آموزان خوبی را تربیت کنند.اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد

بانک شهر بانک گردشگری بانک سرمایه بانک سامان بانک پاسارگاد بانک تجارت بانک ملت